Vaidiname pasakas

  • Paskelbta: 2023-04-06
  • Kategorija: Renginiai

Pasaka apie Ropę

Vaikams pasakos - tai žinių šaltinis atminčiai lavinti, suvokimui ir mąstymui gerinti. Pasakos – tai stebuklinga šalis, kurioje vyksta paslaptingi, nenuspėjami įvykiai, veikia skirtingi personažai su savo paslaptimis ir užduotimis, rezgasi slapta intriga, sužadinanti smalsumą iki pat pabaigos.  Todėl visą vaikystę vaikus lydi pasakos.

Balandžio 6 dieną Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos skaitykloje vyko susitikimas su pasaka. Priešmokyklinės grupės vaikučiai su auklėtoja Lena Budziliene ir skyriaus ,,Sartukas" „Pelėdžiukų" grupės vaikai, lydimi auklėtojų Jūratės Repečkienės ir Danutės Šakalienės apsilankė gimnazijos skaitykloje. Juos mielai pasitiko bibliotekininkė Rima Survilaitė. „Sartuko“ vaikai parodė lėlių teatrą pagal Vytauto V. Landsbergio pasaką ,,Pūkis ir Pūkutis". Tai pasaka apie neseniai gimusį lapiuką Pūkį ir apie jo pažintis su aplinka: jausmais, daiktais ir sutvėrimais. Paprastai ir linksmai vaikai pasakojo apie bendraamžio lapiuko pasaulio pažinimą, draugus, pramogas.

Renginyje dalyvavo ir gimnazijos direktorė D. Deinienė

O kaip gi vaikams augti be pasakų? Visiems gerai žinomą lietuvių liaudies pasaką ,,Ropė" suvaidino gimnazijos priešmokyklinukai. Pasipuošę, puikiai pasipuošę vaikai sulaukė daug plojimą. Renginyje dalyvavo ir gimnazijos direktorė Dalia Deinienė.

Po susitikimo

O kad būtų vaikams dar įdomiau, logopedė Renata Šėžienė pakvietė visus į artikuliacijos aparato mankštą. Taisyklingai tarti garsus galime tik dėka artikuliacinio aparato, kuriam priklauso lūpos, liežuvis, apatinis žandikaulis, minkštasis gomurys. Visus suvienijo  logopedės kalbos žaidimai ir puikūs artikuliaciniai pratimai.

Visiems dėkojame už malonų bendravimą ir pasibuvimą.

Autorius:
Jūratė Repečkienė

Nuotraukų autorius(-iai):
Rimos Survilaitės

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos