Edukaciniai konkursai „Olympis 2022 – Rudens sesija“

  • Paskelbė : Administratorius
  • Paskelbta: 2022-11-08
  • Kategorija: Kvietimai

1-12 klasių mokinius ir jų mokytojus kviečiame dalyvauti edukaciniuose konkursuose „Olympis 2022 – Rudens sesija“ - www.olympis.lt.

Vyks 9 mokomųjų dalykų konkursai: lietuvių kalbos, anglų kalbos, matematikos, informacinių technologijų, biologijos, fizikos, chemijos, geografijos ir istorijos.

Pagrindinis konkursų tikslas - sudominti mokinius mokomaisiais dalykais ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją. Tai nėra olimpiada, konkursuose yra įvairaus sudėtingumo užduočių, todėl juose gali dalyvauti visi mokiniai.

Konkursų užduotys pagal mokomąją programą ir sudėtingumą yra suskirstytos į 12 lygių.

Kiekvieną lygį sudaro 24 įdomios užduotys. Su užduočių pavyzdžiais galite susipažinti demonstracinėje konkursų versijoje svetainėje www.olympis.lt.

Visi konkurso dalyviai gaus padėkos raštus ir tušinukus „Olympis“, o laimėtojai bus apdovanoti medaliais ir diplomais. Pagrindiniai prizai atiteks nominacijų laimėtojams. Mokiniai iš aktyviai dalyvaujančių klasių (kai dalyvauja daugiau kaip 5 vienos klasės mokiniai) papildomai gaus skirtukus „Olympis“!

Dalyvavimo mokestis:

  • Kai mokinius registruoja mokytojas: viename konkurse –  4 €, 2-4 konkursuose – 5 €,
    5-9 konkursuose – 6 €.
  • Individualus dalyvavimas: viename konkurse – 6 €, 2-4 konkursuose – 7 €,
    5-9 konkursuose – 8 €.

Dalyvavimo mokestį galima sumokėti įvairiais būdais: per el. bankininkystę, grynais bet kurioje „Maxima“ kasoje ir kitais būdais.

Konkursai „Olympis 2022 – Rudens sesija“ vyks lapkričio 1-30 d. interneto svetainėje www.olympis.lt, dalyvauti galima bet kuriuo jums patogiu metu. Konkurso užduotis mokiniai galės atlikti mokyklos kompiuterių klasėje arba namuose.

Registracija į konkursus ir detalesnė informacija: www.olympis.lt

Nepamirškite padėkoti autoriui